Ubezpieczenia

Mając na celu stworzenie kompleksowej obsługi  dla naszych klientów, utworzyliśmy i wdrożyliśmy do naszej firmy ofertę ubezpieczeniową,  w oparciu o jedynie sprawdzone i najlepsze rozwiązania.


Nasza misja to dopasowanie najkorzystniejszej dla klienta oferty ubezpieczenia z tych dostępnych na polskim rynku. Zależy nam na pewności klienta o tym, że podjął najlepszą możliwą decyzje w zakresie zabezpieczenia najważniejszych sfer swojego życia – swoich bliskich, swojego mienia czy, przede wszystkim – siebie. 


Nasza oferta to optymalny zestaw towarzystw ubezpieczeniowych z każdej dziedziny, pozwalający nam dostosować zabezpieczenie do indywidualnych potrzeb, ale też wybrać to, które będzie najbardziej uniwersalne.


Zawsze staramy się doradzić w taki sposób, aby dbać o komfort oraz bezpieczeństwo osoby lub firmy, która się do nas zgłasza. Niezwykle ważne jest dla nas to, aby wybrane ubezpieczenie spełniało oczekiwania oraz odpowiadało wymogom finansowym.


Ubezpieczamy życie, mieszkania i domy, ale również samochody, podróże, firmy.  Pomożemy  dobrać najkorzystniejsze dla Ciebie ubezpieczenie i załatwimy wszystkie formalności związane z zawarciem polisy. Naszym priorytetem jest zawsze usługa na najwyższym poziomie i zadowolenie naszych klientów.Ubezpieczenie na życie jako zabezpieczenie kredytu


Gdy decydujemy się na zakup ubezpieczenia na życie, warto zastanowić się nad rozszerzeniem ubezpieczenia pod kątem kredytu hipotecznego. Taka opcja jest dla nas dodatkowym wsparciem. Ubezpieczenie na życie zapewnia nam ochronę na wypadek śmierci, choroby lub nieszczęśliwego wypadku, w zależności od tego, na jaką ofertę się zdecydujemy. 


W dzisiejszych czasach ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym to opcja często wybierana przez młodych ludzi – nagłe zmiany są wpisane w życie każdego a trudno je przewidzieć w momencie podpisywania umowy z bankiem.


Co daje nam takie zabezpieczenie?

Nikt z nas nie planuje poważnych problemów zawodowych ani zdrowotnych. Kredyt hipoteczny bez ubezpieczenia na życie niesie za sobą spore ryzyko. Przede wszystkim w momencie, gdy spotyka nas śmierć współmałżonka, tracimy zdolność zawodową na dłuższy okres czasu, firma, która nas zatrudniała zostaje zlikwidowana, w naszej rodzinie pojawia się trudna i ciężka w leczeniu choroba.


Polisa na życie przy kredycie hipotecznym ma możliwość chronić nas również w takich sytuacjach. Dzięki temu najbliższe nam osoby nie pozostaną same ze spłatą kredytu.Facebook Instagram