3pok. koło Aquaparku i Wroclavii Wynajem Apartamentu

Łódzka

Do wynajęcia zadbane mieszkanie na 1 piętrze, 3 pokojowe, 1 pokój i kuchnia od strony zielonego podwórza, 2 pokoje od stronu ulicy, balkon.

Mieszkanie idealne dla studentów. Świetna lokalizacja, Wrocław – Południe, ul. Łódzka, w pobliżu Aqapark, galeria handlowa Wroclavia, Dworzec Główny, sklepy, restauracje, wzgórze Andersa park gen. Władysława Andersa, komunikacja miejska, Uniwersytet Ekonomiczny.

Mieszkanie umeblowane
Nowa kuchnia(płyta elektryczna, piekarnik, lodówka, zmywarka),
Nowa łazienka (kabina prysznicowa, pralka)
Balkon
Blok ocieplony
Wejście do budynku od strony podwórza
Domofon

Czynsz najmu 3.000zł/mc   +   opłaty 600-650zł/mc
Umowa – czas trwania minimum 1 rok
Umowa w formie najmu okazjonalnego

Zapraszam na prezentację
Joanna Wójcik – Wro Nieruchomości

Szczegółowe informacje

Metraż: 46.8 m Powierzchnia: 46.8 m Pokoje: 3 Łazienki: 1

Dane techniczne

Kontakty

Joanna WójcikWyświetlanie wszystkich moich ofert
ㅤㅤㅤㅤ
Joanna Wójcik to Agentka z pasją do nieruchomości zarówno zawodowo jak i prywatnie. Wykształcenie z zakresu nauk ekonomicznych i marketingu, architektury wnętrz i wyceny nieruchomości oraz bogate doświadczenie zawodowe przekładają się na zdolności analityczne, tworzenia nieszablonowych strategii i skuteczność w działaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Klientami, nastawieniu na potrzeby Klienta oraz znajomości branży obrotu nieruchomościami, Joanna posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientami, rozumieniu ich potrzeb i dzięki temu dopasowaniu oferty do do indywidualnych potrzeb Klienta.
Kontakt Joanna Wójcik