Dom w zabudowie Bliżniaczej z ogrodem Sprzedaż Domu

Przedstawiam Państwu dom do sprzedaży wybudowany w 1984 roku w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w Środzie Śląskiej. Powierzchnia użytkowa to 120m2 plus piwnica z garażem.  Dom został wybudowany z pustaków ściany są grubości 40 cm. Zostało wykonane ocieplenie styropianem 5 cm 3 lata temu dach został pokryty papą termozgrzewalną. Okna ą z PCV jednokomorowe. Z tyłu posesji znajduje się piękny ogród a w nim piękna drewniana altanka z grillem. W tylnej części ogrodu jest niewielki murowany garaż. wszystko otoczone jest piękną zielenią. W bryle budynku znajduje się garaż z drzwiami elektrycznymi podnoszonymi do góry. Do domu wchodzimy po kilku schodach. Po wejściu do środka jest niewielki wiatrołap a następnie duży korytarz wykończony drewnianą boazerią. Na parterze znajduje się również duży salon z wyjściem na taras i ogród. Ponadto kuchnia i niewielka łazienka. Schody prowadzące na piętro i podłoga korytarza u góry zrobiony jest z desek dębowych. na górze znajdują się 3 pokoję i duża łazienka z wanną. + pomieszczenie gospodarcze. 
Dom znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji przy drodze krajowej nr 94 między Wrocławiem a Lubinem. W pobliżu przystanek autobusowy, niedaleko plac zabaw. W niedalekiej odległości Urząd Skarbowy, sieć sklepów spożywczych żłobek, przedszkole, szkoła.

Powierzchnia działki to 420m2

Więcej informacji udzielę telefonicznie zapraszam do kontaktu i oględzin na miejscu. 
tel. 577 077 626

Szczegółowe informacje

Metraż: 120 m Powierzchnia: 120 m Pokoje: 5 Łazienki: 2 Rok wybudowania: 1984

Dane techniczne

Kontakty

Piotr EwkiewiczWyświetlanie wszystkich moich ofert
Doradca ds. Nieruchomości
We współpracy z klientem cechuję się profesjonalnym podejściem, zaangażowaniem, wysoką etyką i uczciwością. Posiadam skuteczne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, które pozwalają mi unikać nieporozumień i znaleźć najlepsze rozwiązania dla moich klientów. Utrzymuję dobry kontakt i dbam o jego interesy, aby zapewnić mu satysfakcję z transakcji. Posiadam doświadczenie w sprzedaży każdego typu nieruchomości i szeroką wiedzę branżową, którą stale pogłębiam poprzez uczestnictwo w wielu specjalistycznych wydarzeniach, konferencjach i szkoleniach. Prowadzę transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu i okolicach.
Kontakt Piotr Ewkiewicz