Działka 0,5 ha z widokiem na góry Sprzedaż Działki

   Sprzedam działki 0,5 ha, które zostały wydzielone z działki 80/1 w spokojnej lokalizacji. Działki mają wyodrębnioną drogę dojazdową. W pobliżu znajdują się media: woda, prąd, kanalizacja. Mają wyodrębnioną drogę dojazdową.  MPZP- tereny rolnicze.  
   Działki usytuowane są na krańcu wsi Jenkowice, skąd rozpościera się piękny widok na górskie pasma Przedgórza Sudeckiego – Masyw Ślęży, Góry Sowie oraz Wałbrzyskie, Rudawy Janowickie i dalej Karkonosze oraz Góry Izerskie.
   Niewątpliwym atutem położenia działek jest dogodny dojazd do  ośrodków handlowych oraz edukacyjnych jak Kąty Wrocławskie, Strzegom, Żarów oraz Świdnica. Do wyjazdu na A-4 drogą krajową jest 5 km, a tam KFC i zaraz Mc Donalds, stacje benzynowe i drobny handel, do Środy Śląskiej jest 13 km, Jeleniej Góry jest 70 km, Wrocław Bielany 35 km, Legnica 60 km, a do Zgorzelca jest 120 km .

Cena 500 000 zł do negocjacji

Zapraszam
  
Zapraszam

WRO NIERUCHOMOŚCI

Doradca d/s Nieruchomości
Mirosława Proć
tel: 790 650 700

W naszym biurze otrzymasz wszelką pomoc w całym procesie zakupu nieruchomości- począwszy od usług związanych z czynnościami prawnymi (akt notarialny w sprawdzonej i przyjaznej Kancelarii Notarialnej) poprzez zbadanie zdolności oraz pomoc w uzyskaniu kredytu.

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C

Szczegółowe informacje

Dane techniczne

Kontakty

Mirosława ProćWyświetlanie wszystkich moich ofert
Mirosława odnalazła się w nieruchomościach pracując dla klientów w miasteczkach i wsiach otaczających Wrocławską aglomerację. Jest to specjalizacja która jest potrzebna na rynku nieruchomości, gdyż wiele pięknych miejsc jest w zasięgu portfeli klientów którzy nie zawsze dostrzegają możliwość posiadania domu na wsi który jest oddalony od centrum Wrocławia o zaledwie pół godziny. Mirosława otrzymuje rekomendacje z sąsiedztwa, gdyż dba o swoich klientów z należytą starannością, a Ci którzy mogli skorzystać z jej usług chwalą jej zaangażowanie oraz "serce jak na dłoni".
Kontakt Mirosława Proć