Działka budowlana blisko Wrocławia / 1028m2 Sprzedaż Działki

Kalinowa

DZIAŁKA BUDOWLANA | DŁUGOŁĘKA | 1028 m2 + 2 ARY | OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! 

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1028 m2 położonej w gminie Długołęka w bliskiej odległości od Wrocławia.

POWIERZCHNIA: 
Obecna powierzchnia działki wynosi 1028 m2, natomiast w niedalekiej przyszłości będzie powiększona o przyległą drogę dojazdową o szerokości 5m i powierzchni około 2ar. Dzięki przyłączeniu drogi powierzchnia działki wyniesie łącznie ok 12,5 ar.
Działkę 423/10 (1028 m2) sprzedawana wraz z udziałem 1/7 w działce 423/16 oraz udziałem w działce 422/3 (2 ary). 
Wykupiony udział w drodze dojazdowej 422/3 (które zostaną przekazane nowym właścicielom przy kupnie działki 423/10), aby można było uzyskać od gminy zgodę na budowę. Jeden z sąsiadów, który ma doświadczenie w budowlance i prawie budowlanym, prowadzi w imieniu wszystkich sąsiadów formalności konieczne do podziału działki 423/16. Będzie podzielona według granic obecnych działek, a dzięki temu, że działka budowlana 423/10 ma kształt trapezu, to najwięcej “zyska” na podziale drogi i przyłączeniu jej fragmentów. Do czasu formalnego podziału można na podstawie umowy z sąsiadami mieć wyłączność na “nasz” fragment drogi, jedynym ograniczeniem jest na razie tylko to, że na tym kawałku ziemi nie można stawiać nieruchomości (nieruchomości mogą być tylko w obrębie 423/10, w przyszłości będą mogły być również w dołączonym fragmencie drogi). 

LOKALIZACJA: 
Działka usytuowana na rogu ulicy Wschodniej oraz ulicy Kalinowej w Długołęce. 
Do działki można dojechać asfaltową ulicą Wschodnią oraz utwardzoną ulicą Kalinową (ulica Kalinowa jest współwłasnością wszystkich sąsiadów posiadających działki budowlane wokół tej ulicy).
Ulica Wschodnia była około 2 lata temu wyremontowana – prowadzi aż do Kamienia, jest oświetlona, posiada szeroki chodnik ze ścieżką rowerową.
Dojazd do Wrocławskiej obwodnicy zajmuje około 5 minut.

INFRASTRUKTURA: 
W drodze oraz przez brzeg działki przechodzi prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz światłowód.

MIEJSCOWY PLAN ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO:
– Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego
– Oznaczenie: 4MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
– Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub bliźniaka

CENA: 445 000 PLN 

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną, chętnie udzielę więcej informacji. 
Aleksandra Mazur 
tel: 535 353 791 

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C

Szczegółowe informacje

Dane techniczne

Kontakty

Aleksandra MazurWyświetlanie wszystkich moich ofert
Cześć! Nazywam się Aleksandra. Nieruchomości od zawsze mnie intrygowały, a budowanie długotrwałych relacji z klientem jest moim priorytetem. Pomagam w sprzedaży i zakupie nieruchomości na terenie Oleśnicy i Wrocławia. W pracy stawiam na jakość, wiec do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, dzięki czemu szczegółowo analizuje potencjalne oferty oraz potrzeby klientów. Poza pracą stawiam na rozwój osobisty oraz aktywne spędzanie czasu. Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego domu lub mieszkania - skontaktuj się ze mną 🤝🏻 Chętnie doradzę oraz pomogę przejść przez wszystkie etapy sprzedaży.
a.mazur@wronieruchomosci.pl
Kontakt Aleksandra Mazur