Działka budowlana z widokiem na Ślężę | Bliźniaki Sprzedaż Działki

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki we wsi Kamionna gm. Kąty Wrocławskie! Ta przepiękna działka o powierzchni 4593 m2, ma kształt prostokąta i jest idealna pod zabudowa jednorodzinną. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje możliwości wybudowania wymarzonego domu.
Uroku dodaje zrewitalizowany park krajobrazowy Doliny Bystrzycy. W niewielkim dystansie Masyw Ślęży, urocza Sobótka, zrewitalizowany zalew w Sulistrowiczkach oraz zalew w Mietkowie.

PRZEZNACZENIE:
– podstawowe: MN.2 – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,
– dopuszczalne: U – lokalizacja usług nie więcej niż 30% pow. całkowitej budynków zlokalizowanych na działce budowlanej,
– max wysokość zabudowy – 9m (2 kondygnacje, w tym poddasze użytkowe),
– max powierzchnia zabudowy – 20%,
– min. udział powierzchni biologicznie czynnej – 40%.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się w zacisznej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko terenów zielonych, lasów i rzeki.
Dojazd do Wrocławia zajmuje tylko 20 minut, dzięki bliskości Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, autostrady A4 oraz stacji kolejowej. Doskonała lokalizacja dla osób, które cenią sobie ciszęspokój, dzięki bliskiej odległości od Wrocławia zapewniony jest dostęp do życia miejskiego.

MEDIA:
Prąd, woda, gaz w drodze.

Ta działka to wyjątkowa okazja, którą warto wykorzystać! Zapraszam do zakupu! 🙂

WYŁĄCZNY OPIEKUN OFERTY:

Emilia Zakrzewska
tel. 790 666 390
WRO Nieruchomości

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegółowe informacje

Dane techniczne

Kontakty

Emilia ZakrzewskaWyświetlanie wszystkich moich ofert
Zrozumienie potrzeb klienta, zaangażowanie i wiedza to zdecydowanie moje najmocniejsze strony. Dokładam wszelkich starań, by budować naszą relację na pewności i zaufaniu. Z determinacją i wytrwałością dążę do celu – szczególnie wtedy, gdy na horyzoncie piętrzą się kolejne przeszkody. Między innymi dlatego zawsze walczę do końca i nigdy nie przestaję wierzyć w sukces i pozytywne zakończenie. Nie uznaję słowa ,,niemożliwe”!. Każda transakcja rozwija mnie jako człowieka i sprawia, że jestem coraz lepsza w tym, co robię. W pracy pośrednika nieruchomości to relacje z ludźmi są dla mnie najważniejsze, a moją zawodową dewizą jest: ,,Zadowolenie klienta oraz zabezpieczenie jego interesów jest najważniejsze”.
Kontakt Emilia Zakrzewska