Działka | Wrocław Opatowice | zieleń |cisza Sprzedaż Działki

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą działki budowlanej o powierzchni 897 m² w urokliwych Opatowicach we Wrocławiu!

Lokalizacja: Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy Opatowic, otoczonej naturą, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników ciszy i spokoju. Zarazem, łatwy dostęp do komunikacji sprawia, że podróże do centrum Wrocławia i innych części miasta są szybkie i wygodne.

Potencjał inwestycyjny: Dzięki obowiązującemu Miejscowemu Planowi Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP), masz pewność co do możliwości zabudowy i wykorzystania terenu.
To solidne fundamenty dla Twojej inwestycji, gwarantujące jasne wytyczne dotyczące zagospodarowania terenu.

Możliwości aranżacyjne: Z prawie 900 m² przestrzeni, możesz swobodnie zaprojektować i zrealizować swój wymarzony dom. To Ty decydujesz o architekturze, układzie pomieszczeń i ogrodu, tworząc idealne miejsce do życia.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by spełnić marzenie o własnym domu w malowniczej okolicy!

Uwaga! Prezentowane oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne. NOTA PRAWNA: Opis oferty może podlegać aktualizacji na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela

Zapraszam
Iwona Ciemierzewska
730 170 222

Szczegółowe informacje

Dane techniczne

Kontakty

Iwona CiemierzewskaWyświetlanie wszystkich moich ofert
Iwona to prawdziwa rakieta, która odnalazła swoją pasję w nieruchomościach. Jej motto to : "Śmiech i marzenia są sekretem lepszego życia". Iwona jest otwarta na ludzi i ich potrzeby .Posiada świetne umiejętności zarządzania kryzysowego, jednocześnie świecąc przykładem nienagannej kultury osobistej. Wiedza i szczerość w relacji z klientem to jej ogromne zalety, a jej kompetencje i doświadczenie strzegą bezpieczeństwa transakcji, które przeprowadza. Kiedy wymaga tego sytuacja nie zwleka i nie boi się wyłożyć kawę na ławę - znajdując tym sposobem wyjścia z najtrudniejszych sytuacji.
Kontakt Iwona Ciemierzewska