Lokal handlowo-usługowy Awipolis/Oporów /51m2 Sprzedaż Biura


Dobre miejsce do prowadzenia biznesu

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal użytkowy znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Awipolis przy ul. Władysława Chachaja. Lokalizacja jest kluczowym wyróżnikiem inwestycji.  W modnej okolicy tuż przy Parku Oporowskiego i z silnym potencjałem nabywczym, położone na styku dwóch dzielnic Oporowa i Muchoboru Wielkiego.

  *PARAMETRY LOKALU*
– powierzchnia 51 m2
– przeznaczenie handlowo-usługowe
– wejście z ulicy, witryna,
– dostosowany do osób niepełnosprawnych
– Lokal znajduje się w ciągu handlowo-pieszym w pasażu handlowym
– dostępne miejsce na szyldy, klimatyzację.
– Nieruchomość jest świetnie skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta;
– Nowe budownictwo – 2023 r.
– Osiedle docelowo będzie liczyć 770 mieszkań.
– miejsca postojowe naziemne
W ogłoszeniu podano cenę netto.
 
*LOKALIZACJA*
Osiedle Awipolis u zbiegu ulic Awicenny, Chachaja i Jordanowskiej stanowi naturalne przedłużenie cieszącego się renomą Oporowa, wraz z tym, co w tej dzielnicy najlepsze. Bliskość zieleni, willowe sąsiedztwo i kameralna, miasteczkowa atmosfera tworzą przyjemne miejsce do zamieszkania. Awipolis to największe, nowoczesne i w pełni zagospodarowane osiedle w tej dzielnicy – z uliczkami, szpalerami klonów i lip, zielonymi dziedzińcami, placami zabaw, miejscami odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców. Minimalistyczna i nowoczesna architektura osiedla wykorzystuje walory działki i zielonego otoczenia. W pełnym życia centrum i w spokojnej okolicy, wielkomiejskie i kameralne. W bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Z bezpośrednim dostępem do głównych arterii komunikacyjnych.

Nie zwlekaj – dzwoń!

OPIEKUN OFERTY:
Anna Dereń
tel. 730 111 690
 
W naszym biurze otrzymasz wszelką pomoc w całym procesie zakupu nieruchomości- począwszy od usług związanych z czynnościami prawnymi (akt notarialny w sprawdzonej i przyjaznej Kancelarii Notarialnej) poprzez zbadanie zdolności oraz pomoc w uzyskaniu kredytu.
 
NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C
 

Szczegółowe informacje

Metraż: 51 m Powierzchnia: 51 m Rok wybudowania: 2023

Dane techniczne

Kontakty

Anna DereńWyświetlanie wszystkich moich ofert
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Proces sprzedaży lub zakupu nieruchomości powierzony w ręce tej pośredniczki zagwarantuje Państwu solidną i rzetelną obsługę oraz pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Pani Anna specjalizuje się w nieruchomościach z rynku wtórnego. Nieruchomości i inwestycje to jej pasja, przynosząca jej ogromną satysfakcję. Bardzo ceni sobie dobry kontakt z klientami, lubi działać szybko, rzeczowo i uczciwie. Poświęca swoim klientom 200% uwagi. Przeprowadzi Państwa przez proces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości od A do Z. Zawsze możecie Państwo liczyć na jej pomoc i wsparcie - opieka, którą otacza klientów sprawia, że chętnie do niej wracają oraz polecają jej usługi bliskim i znajomym.
Kontakt Anna Dereń