Luksusowy Apartament z dwoma balkonami Sprzedaż Apartamentu

Zapraszam do kontaktu

Wysoko położone (9 piętro) – jasne i przestronne mieszkanie składające się z 5 pokoi i dwóch łazienek – położone przy ulicY Grabiszyńskiej. Po przeciwnych stronach mieszkania znajdują się duże tarasy o powierzchni 22.36 oraz 5.4 mkw. Duży open space z przeznaczeniem pokoju dziennego z aneksem kuchennym wielkości 38.39 mkw. Położenie inwestycji w południowo-zachodniej części miasta gwarantuje bardzo dobre skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami Wrocławia, a jednocześnie zapewnia dostęp do terenów zielonych, gdzie można poświęcić czas na relaks i rekreacje z dala od zgiełku miasta.

Zalety

Infrastruktura komunikacyjna
– Osiedle dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Dostęp do transportu zbiorowego: lini tramwajowej, autobusów i stacji kolejowej.

Zielona Okolica
– Bliskość parku Grabiszyńskiego i lasu Oporowskiego daje dostęp do miejsc rekreacji i możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza.

Design
– Nowoczesna architektura zapewnia jasne i funkcjonale apartamenty, wykończone według najwyższych standardów. W bryle budynku został zaprojektowany garaż podziemny oraz miejsce przeznaczone na komórki lokatorskie.

W pobliżu
– W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, gastronomiczne, placówki edukacyjne oraz miejsc rozrywki.

Dlaczego warto współpracować?

– Oferujemy wsparcie przy uzyskaniu atrakcyjnego finansowania

– Zajmujemy się wszystkimi formalnościami

– Doradzamy i negocjujemy warunki umowy

*Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66§1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte maja charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie

Jeśli szukasz pomocy w znalezieniu dla siebie nieruchomości zapraszam cię do naszego biura gdzie omówimy potencjalne możliwości przy pysznej kawie.

Doradca ds. nieruchomości
Julia Busz
WROnieruchomosci
t: 790 666 390
m: j.busz@wronieruchomosci.pl

Szczegółowe informacje

Metraż: 133.12 m Powierzchnia: 133.12 m

Dane techniczne

Kontakty

Kontakt Julia Busz