Mieszkanie z ogródkiem I Jagodno Sprzedaż Apartamentu

Stanisława Drabika

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem. Powierzchnia mieszkania wynosi 36 m2, natomiast powierzchnia ogrodu wynosi 25 m2.
To miejsce składa się z przytulnego salonu połączonego z funkcjonalnym aneksem kuchennym, komfortowej sypialni oraz nowoczesnej łazienki z WC.

Mieszkanie zlokalizowane jest na malowniczym osiedlu Słoneczne Jagodno, co gwarantuje spokojne i przyjemne otoczenie.

Lokal został wykończony na wysokim standardzie, co odzwierciedla się w każdym detalu. Dbając o najwyższą jakość, stworzono miejsce, które zapewnia komfort na co dzień.

Do mieszkania przynależy także naziemne miejsce postojowe, które jest dodatkowo płatne w kwocie 20 000 zł. To udogodnienie z pewnością wpłynie na wygodę i komfort użytkowania tego miejsca.

Ta oferta to wyjątkowa okazja dla osób, które cenią sobie harmonię między przestrzenią wewnętrzną a otaczającym ją ogrodem.
Zachęcam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację.
To miejsce może spełnić Twoje oczekiwania i stać się wymarzonym domem.

Kornelia Zagrodnik
WroNieruchomości
tel: 577 503 403

Szczegółowe informacje

Metraż: 35 m Powierzchnia: 35 m Łazienki: 1 Rok wybudowania: 2022

Dane techniczne

Kontakty

Kornelia ZagrodnikWyświetlanie wszystkich moich ofert
Doradca ds. Nieruchomości
W życiu i w pracy kieruje się szeregiem wartości, takich jak uczciwość, pracowitość, sumienność i zaangażowanie. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej sprawy są kluczowe, dlatego zawsze stawiam na wysoką jakość obsługi. Potrafię dostrzec unikatowe walory każdej nieruchomości i z entuzjazmem pomagam w odnalezieniu swojej wymarzonej nieruchomości. Sytuacja bez wyjścia dla mnie nie istnieje, zawsze znajdę dobre rozwiązanie. Serdecznie zapraszam do kontaktu, z chęcią poznam Twoje potrzeby i pomogę Ci spełnić marzenia o idealnym miejscu do życia.
Kontakt Kornelia Zagrodnik