odbiory II kw. 2024 | bliźniak | top lokalizacja Sprzedaż Domu

Na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 150 m2, usytuowany na 5 arowej działce. Nieruchomość posiada także przestronny ogród o powierzchni 3 arów. 

Ten nowoczesny dom został zaprojektowany z myślą o pełnym komforcie i wygodzie mieszkańców. Urządzenia grzewcze zostały umieszczone pod schodami i w garażu, by nie zabierały cennej przestrzeni użytkowej domu. Schody są lane, dzięki czemu koszty ich wykończenia są mniejsze niż w przypadku konieczności ich własnego wykonania. 

Dom zostanie wyposażony w fotowoltaikę z magazynem energii, co znacząco zmniejszy miesięczne koszty życia. Dodatkowo pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe w całej inwestycji zapewnią komfortowe warunki cieplne w całym domu, niezależnie od pory roku. 

Nieruchomość posiada 2 kompletne łazienki na każdym piętrze. Na parterze poza pokojem dziennym z kuchnią i jadalnią, wydzielono także dodatkowy pokój mogący służyć jako gabinet. Na piętrze znajdują się 4 pokoje. Ponadto dodatkowym atutem jest strych, który dzięki włazowi ze chodami może służyć jako dodatkowe miejsce do przechowywania. 

Świetna lokalizacja pod względem dostępu do tras szybkiego ruchu jak A4, A8, S8 a także obwodnica Wrocławia. Dojazd do Bielan Wrocławskich w 5 minut. 

Odbiory planowane na maj. Nie czekaj, zarezerwuj już dzisiaj.

Oferta na wyłączność, tylko u nas w biurze WRO Nieruchomości. Polecam

Daniela Lech
Doradca ds. Nieruchomości
Tel. 577 477 844

Szczegółowe informacje

Metraż: 150 m Powierzchnia: 150 m Pokoje: 6 Łazienki: 2 Rok wybudowania: 2024

Dane techniczne

Kontakty

Daniela LechWyświetlanie wszystkich moich ofert
Doradca ds. Nieruchomości
Jestem tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie związanym ze sprzedażą nieruchomości. Współpraca ze mną pozwoli odetchnąć od obowiązków związanych z całym procesem kupna bądź sprzedaży oraz zapewni profesjonalną i fachową obsługę. W pracy cechuję się sumiennością, empatią i indywidualnym podejściem do sprawy, co pozwala mi budować relację opartą na zaufaniu. Potrafię doradzić najlepszą dla Państwa nieruchomość. Uważam, że szczerość wobec klienta jest najważniejsza. Skontaktuj się ze mną,a pomogę Ci w każdej kwestii związanej z domem, mieszkaniem lub gruntem.
Kontakt Daniela Lech