Słoneczne 3 pokojowe mieszknie 69m2 Sprzedaż Apartamentu

W ofercie przedstawiam Państwu przepiękne czyste mieszkanie gotowe do zamieszkania w miejscowości Górowo. 14 km od Brzegu Dolnego, 17 km od Wołowa., 24 km od Trzebnicy, 15 km Oborniki Śląskie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze domu czterorodzinnego. Dom został zbudowany z czerwonej cegły. Do mieszkania wchodzimy po drewnianych schodach na pierwsze piętro. Po wejściu do mieszkania jest niewielki korytarzyk, następnie przechodzimy do kuchni. Meble w kuchni są dwuletnie natomiast lodówka, kuchenka, płyta jest 3 letnia.
Ponadto w mieszkaniu znajdują się 3 pokoje długi korytarz łazienka i pomieszczenie gospodarcze w którym zainstalowano piec na eko-groszek, kaloryfery. Piec ogrzewa boiler z ciepłą wodą a w czasie letnim można przełączyć na grzałkę elektryczną. Łazienka wyposażona jest w narożną wannę a na ścianach są kafle. Całe mieszkanie jest pomalowane. Ściany pokryte są z tynkiem mechanicznym. Okna są z PCV jednokomorowe. Drzwi wejściowe posiadają dwa zamki. Do ogólnego użytku można wykorzystać strych

Wielkość mieszkania to 70m2

Na zewnątrz jest duży plac z miejscem do grillowania. W niewielkiej odległości znajduje się jeziorko oraz sklep spożywczy. W ofercie jest również garaż w cenie mieszkania oraz malutki ogródek.

Koszty:
# Woda 35 zł m-s
# Ścieki 120 zł m-s
# Światło 100 zł m-s
# Roczny podatek od nieruchomości wynosi 200 zł

Szczegółowe informacje

Metraż: 69 m Powierzchnia: 69 m Pokoje: 3 Łazienki: 1

Dane techniczne

Kontakty

Piotr EwkiewiczWyświetlanie wszystkich moich ofert
Doradca ds. Nieruchomości
We współpracy z klientem cechuję się profesjonalnym podejściem, zaangażowaniem, wysoką etyką i uczciwością. Posiadam skuteczne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, które pozwalają mi unikać nieporozumień i znaleźć najlepsze rozwiązania dla moich klientów. Utrzymuję dobry kontakt i dbam o jego interesy, aby zapewnić mu satysfakcję z transakcji. Posiadam doświadczenie w sprzedaży każdego typu nieruchomości i szeroką wiedzę branżową, którą stale pogłębiam poprzez uczestnictwo w wielu specjalistycznych wydarzeniach, konferencjach i szkoleniach. Prowadzę transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu i okolicach.
Kontakt Piotr Ewkiewicz