Wszyscy Agenci

Anton Mikhalov

Anton Mikhalov

Doradca ds. Nieruchomości
Piotr Góralczyk

Piotr Góralczyk

Doradca ds. Nieruchomości
Z wykształcenia jestem architektem. Wybrałem dalszą ścieżkę kariery jako agent nieruchomości ze względu na bezpośredni kontakt z klientem i swobodę w działaniu. Z racji wykonywanego wcześniej zawodu jestem w stanie zauważyć potencjał każdej nieruchomości. Wyróżnia mnie fachowość oraz dbałość o potrzeby klienta.
Michał Ryszka

Michał Ryszka

Doradca ds. Nieruchomości
Urszula Łukacz

Urszula Łukacz

Doradca ds. Nieruchomości
Cześć, jestem Urszula – twój agent nieruchomości! W mojej pracy opieram się na bliskiej współpracy z klientami - wysłuchuję się w ich potrzeby i dążę do spełnienia każdej z nich. Jestem otwarta na nowe wyzwania, one szczególnie motywują mnie do dalszego działania i rozwoju, a to dla mnie bardzo ważne. Nie lubię stać w miejscu, wciąż szukam nowych możliwości. Zadowolenie klientów to dla mnie priorytet, a największą satysfakcję czerpię z ich uśmiechu po udanej transakcji.
Mikołaj Mrozowski

Mikołaj Mrozowski

Doradca ds. Nieruchomości
Jestem doświadczonym doradcą ds. nieruchomości, specjalizującym się w kompleksowej obsłudze transakcji nawet w przypadku najbardziej wymagających sprzedaży z różnymi rodzajami obciążeń. Moja profesjonalna determinacja oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach pozwala mi skutecznie wspierać klientów w osiągnięciu ich celów na rynku nieruchomości.
Paulina Kowal

Paulina Kowal

Doradca ds. Nieruchomości
Doświadczenie związane z obsługą Klienta zdobywałam między innymi w międzynarodowych firmach handlowych jak również w lokalnych przedsiębiorstwach. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi sprawia, że doskonale wsłuchuje się w potrzeby Klientów, którzy cenią mnie za profesjonalizm, szczerość, cierpliwość i umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji. Z pasją i pełnym zaangażowaniem przeprowadzam swoich Klientów przez cały proces negocjacji, sprzedaży bądź kupna nieruchomości. Prywatnie jestem miłośniczką podróży, gier planszowych oraz jazdy na rolkach. W wolnych chwilach poświęcam się pasji renowacji meblii. Zapraszam do kontaktu
Łukasz Szatan

Łukasz Szatan

Doradca ds. Nieruchomości
Kornelia Zagrodnik

Kornelia Zagrodnik

Doradca ds. Nieruchomości
W życiu i w pracy kieruje się szeregiem wartości, takich jak uczciwość, pracowitość, sumienność i zaangażowanie. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej sprawy są kluczowe, dlatego zawsze stawiam na wysoką jakość obsługi. Potrafię dostrzec unikatowe walory każdej nieruchomości i z entuzjazmem pomagam w odnalezieniu swojej wymarzonej nieruchomości. Sytuacja bez wyjścia dla mnie nie istnieje, zawsze znajdę dobre rozwiązanie. Serdecznie zapraszam do kontaktu, z chęcią poznam Twoje potrzeby i pomogę Ci spełnić marzenia o idealnym miejscu do życia.
Anna Bednarek

Anna Bednarek

Doradca ds. Nieruchomości
Pomaganie ludziom w znalezieniu wymarzonego miejsca do życia, a co za tym idzie odpowiedniej nieruchomości, to dla mnie coś więcej niż tylko praca. To misja, która daje mi ogromną satysfakcję i radość. Moje priorytety to uczciwość, profesjonalizm i rzetelność, a każda transakcja jest dla mnie nowym wyzwaniem, które traktuję z najwyższą dbałością o szczegóły. Twój sukces w zakupie lub sprzedaży nieruchomości jest również moim sukcesem, dlatego będę Cię wspierać na każdym etapie procesu. Serdecznie zapraszam do kontaktu, abyśmy mogli rozpocząć naszą owocną współpracę.
Arkadiusz Dopierała

Arkadiusz Dopierała

Doradca ds. Nieruchomości
Praca z nieruchomościami, bez względu, czy to dom, mieszkanie, inwestycja, czy działka, to przede wszystkim spotkania z ludźmi, ich historiami, marzeniami i emocjami. Kupno, sprzedaż czy wynajem dowolnej nieruchomości ma być okazją do świętowania. Jako doradca chcę, aby każda transakcja była spełnieniem oczekiwań Klienta.