Wszyscy Agenci

Paweł Czernuszka

Paweł Czernuszka

Doradca ds. Nieruchomości
Moja postawa wobec klienta zawsze jest otwarta i przyjazna. Stawiam na pierwszym miejscu potrzeby klienta i jestem gotowy pomóc zrealizować jego cel. Dokładność oraz dobra organizacja pracy to klucz do sukcesu. Przede wszystkim zależy mi na zadowoleniu klienta, dzięki temu mam ogromną satysfakcję z wykonanej pracy. Pomagam w procesie sprzedaży, kupna, wynajmu oraz najmu nieruchomości.
Angelika Front

Angelika Front

Doradca ds. Nieruchomości
Jestem doradcą do spraw nieruchomości, a także architektem wnętrz. Kocham design i piękne wnętrza. Cieszę się, że w mojej codziennej pracy mogę łączyć obie te pasje. Cenię sobie dobre relacje z klientami oparte na zaufaniu i szczerości. Chcę, by każda transakcja prowadzona przeze mnie była przyjemnym doświadczeniem, dającym radość i satysfakcję ze współpracy. Dzięki mojemu doświadczeniu jako architekt wnętrz, potrafię zrozumieć potrzeby klienta, słuchać jego uwag, a także trafnie doradzić. Pomimo mojego spokojnego usposobienia, skrywam w sobie pasjonatkę skoków spadochronowych – to adrenalina, która dodaje mi energii i pozytywnego nastawienia każdego dnia.
Jacek Chmist

Jacek Chmist

Doradca ds. Nieruchomości
Jestem osobą otwartą, potrafiącą bardzo łatwo nawiązywać kontakty z klientami oraz innymi pośrednikami. W życiu prywatnym i zawodowym najważniejsze są dla mnie uczciwość i zaufanie. Moją największą pasją jest sport, który wymaga ode mnie dyscypliny, poświęcenia, a w konsekwencji pozwala osiągnąć wyznaczony cel. Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań, lokali i najmie.
Daniela Lech

Daniela Lech

Doradca ds. Nieruchomości
Jestem tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie związanym ze sprzedażą nieruchomości. Współpraca ze mną pozwoli odetchnąć od obowiązków związanych z całym procesem kupna bądź sprzedaży oraz zapewni profesjonalną i fachową obsługę. W pracy cechuję się sumiennością, empatią i indywidualnym podejściem do sprawy, co pozwala mi budować relację opartą na zaufaniu. Potrafię doradzić najlepszą dla Państwa nieruchomość. Uważam, że szczerość wobec klienta jest najważniejsza. Skontaktuj się ze mną,a pomogę Ci w każdej kwestii związanej z domem, mieszkaniem lub gruntem.
Marietta Romanowska

Marietta Romanowska

Doradca ds. Nieruchomości
Joanna Przyszlak

Joanna Przyszlak

Doradca ds. Nieruchomości
Jestem agentem nieruchomości, który specjalizuje się w mieszkaniach inwestycyjnych oraz flipperskich. W mojej pracy pomaga mi wieloletnie doświadczenie, które zdobyłam jako projektant wnętrz. W tym obszarze miałam okazję pracować zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Realizowane przeze mnie projekty obejmowały kompleksowe wsparcie – od doradztwa przy zakupie idealnego mieszkania pod flipa lub inwestycję, poprzez projekt wnętrz, koordynację prac remontowych, aż po wyposażenie i home staging. Nieustannie śledzę trendy i nowości na rynku nieruchomości. Mam głowę pełną pomysłów, przez co w branży, którą się specjalizuję nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Zapraszam do kontaktu! Z chęcią podzielę się moim doświadczeniem i pomogę w przejściu przez trudny, lecz satysfakcjonujący okres kupna oraz sprzedaży mieszkania.
Patrycja Tomiałowicz

Patrycja Tomiałowicz

Doradca ds. Nieruchomościㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Sportowy charakter z powodzeniem przekadam na życie zawodowe, krok po kroku zmierzając do upragnionego celu. Doskonała organizacja pozwala mi na łączenie życia zawodowego z hobby, natomiast wrodzony optymizm pomaga widzieć dobre strony i pozytywne rozwiązania w każdej sytuacji. Samodzielnie koordynuję wiele projektów, a także wdrażam własne pomysły współpracując przy tym z ludźmi z różnych gałęzi biznesu. Dzięki temu posiadam zróżnicowaną wiedzę w wielu dziedzinach niezbędnych do wykonywania mojego zawodu.
Karolina Browarska

Karolina Browarska

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Mam na imię Karolina, szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, jestem pełna empatii i pozytywnej energii, co sprawia, że kontakt z klientem oraz wszystkie etapy współpracy przy sprzedaży, najmach czy kupnach nieruchomości, prowadzone są z powodzeniem i w przyjemniej atmosferze. Do swojej pracy podchodzę zawsze profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Słucham potrzeb klienta i dokładam wszelkich starań, aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Katarzyna Malik

Katarzyna Malik

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Od wielu lat wychodzę z założenia, że kluczem do wartościowej relacji jest szczerość i dobre poczucie humoru. Moja ścieżka kariery zawsze była powiązana z obsługą klienta i poświeceniem się dla ludzi. Branża nieruchomości to ta dziedzina, w której czuję się zawsze natchniona do pomocy klientom w poszukiwaniu mieszkań ich marzeń, a także w sprzedaży tego wieloletniego dorobku, dlatego chętnie się dzielę swoim doświadczeniem i wiedzą oraz ciągle się rozwijam. Cenię zaufanie każdego klienta, dlatego uczciwie i indywidualnie podchodzę do przeprowadzenia każdego typu transakcji. Serdecznie zapraszam do współpracy. Ze swojej strony obiecuję, że bez udanej transakcji i  uśmiechu na twarzy ode mnie nie wyjdziesz :)
Anna Dereń

Anna Dereń

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Proces sprzedaży lub zakupu nieruchomości powierzony w ręce tej pośredniczki zagwarantuje Państwu solidną i rzetelną obsługę oraz pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Pani Anna specjalizuje się w nieruchomościach z rynku wtórnego. Nieruchomości i inwestycje to jej pasja, przynosząca jej ogromną satysfakcję. Bardzo ceni sobie dobry kontakt z klientami, lubi działać szybko, rzeczowo i uczciwie. Poświęca swoim klientom 200% uwagi. Przeprowadzi Państwa przez proces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości od A do Z. Zawsze możecie Państwo liczyć na jej pomoc i wsparcie - opieka, którą otacza klientów sprawia, że chętnie do niej wracają oraz polecają jej usługi bliskim i znajomym.