Działka budowlana pod lasem + prywatna plaża Sprzedaż Działki

Na sprzedaż działki budowlane w pełni uzbrojone, w otoczeniu lasów i z prywatną plażą!!!

Wakacyjny klimat każdego dnia, wyjście z działki prosto do lasu a dodatkowo własna plaża ze złotym piaskiem i altanką w cenie. Plaża do wyłącznego użytku właściciela działki znajduje się nad jednym z 3 stawów z czystą wodą o lazurowej barwie, możliwość uprawiania sportów wodnych (bez silników spalinowych), staw zarybiony, otoczenie lasów Natura 2000, czyste powietrze, spokój.

Działki budowlane w Brzezinkach, pow. oławski, województwo dolnośląskie, uzbrojone: woda, kanalizacja, skrzynka elektryczna, światłowód.

Nie chcesz sam budować?  Możesz kupić działkę z domem.

Blisko Wrocławia!!!        Odległość do Rynku 33 km, do wschodnich granic Wrocławia 21km.

Zapraszam prezentację a zakochasz się w tym miejscu. Tego nie da się opowiedzieć – to trzeba zobaczyć! Spełnij swoje marzenia o własnym domu!

UWAGA * * * Ponieważ cały teren jest prywatny, osiedle jest zamknięte i wjazd jest możliwy po otwarciu szlabanu, proszę umawiać się telefonicznie na prezentację działek.

Joanna Wójcik- Wro Nieruchomości

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny które mogą ulec zmianie.

Szczegółowe informacje

Dane techniczne

Kontakty

Joanna WójcikWyświetlanie wszystkich moich ofert
ㅤㅤㅤㅤ
Joanna Wójcik to Agentka z pasją do nieruchomości zarówno zawodowo jak i prywatnie. Wykształcenie z zakresu nauk ekonomicznych i marketingu, architektury wnętrz i wyceny nieruchomości oraz bogate doświadczenie zawodowe przekładają się na zdolności analityczne, tworzenia nieszablonowych strategii i skuteczność w działaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z Klientami, nastawieniu na potrzeby Klienta oraz znajomości branży obrotu nieruchomościami, Joanna posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientami, rozumieniu ich potrzeb i dzięki temu dopasowaniu oferty do do indywidualnych potrzeb Klienta.
Kontakt Joanna Wójcik