idealny lokal na wynajem Swoja Olimpia Wynajem Biura

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 535 m2 który znajduje się na drugim piętrze Centrum Handlowego Swoja Olimpia nad bardzo dobrze znanym sklepem Lidl. Istnieje możliwość powiększenia powierzchni o 67 m2.  Lokal jest w stanie developerskim idealny do stworzenia własnej komfortowej przestrzeni pracy.  Na całej długości lokalu po obu stronach znajdują się duże okna co zapewnia doskonałą doświetloną przestrzeń. 
Pod samym lokalem znajdują się miejsca parkingowe. 

Serdecznie zapraszam
Opiekun Oferty 

Izabela Rudek
WRO Nieruchomości


NOTA PRAWNA :

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanej od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegółowe informacje

Metraż: 535 m Powierzchnia: 535 m

Dane techniczne

Kontakty

Izabela RudekWyświetlanie wszystkich moich ofert
Izabela jest jedną z tych osób, które zwracają na siebie uwagę w tysięcznym tłumie. Zawsze uśmiechnięta i pogodna wnosi pozytywną energię na spotkania z kontrahentami. We Wro Nieruchomości podjęła specjalizację obsługi klienta biznesowego przy transakcjach związanych z przestrzeniami komercyjnymi. Biura małe i duże i drapacze chmur pnące się ku górze to dziedzina w której Iza nie ma sobie równych.
Kontakt Izabela Rudek