LOKAL 157m2 / WROCŁAW/Poniatowskiego/SPRZEDAŻ Sprzedaż Biura

Księcia Józefa Poniatowskiego

Sprzedam Lokal idealny do prowadzenia działalności biurowej

• Powierzchnia – 156,83 m2
• Lokal do adaptacji
• Toaleta wykończona pod klucz
• Teren monitorowany
• Ogrzewanie miejskie

    Pasaż Vena jest jest położony w centrum miasta, u zbiegu ulic Bema, Poniatowskiego i Prusa, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego Ostrowa Tumskiego i Rynku.
O atrakcyjności lokalizacji Pasażu decyduje  gęsta, śródmiejska zabudowa, gwarantuje to duże natężenie ruchu przez cały dzień. Sąsiedztwo biurowca Bema Plaza, banków, uczelni i innych placówek edukacyjnych, a także medycznych oraz terenów rekreacyjnych sprawia, że okolica tętni życiem. 
Odbiorcami Twojej działalności będą nie tylko mieszkańcy Pasażu Vena, ale także sąsiedzi, pracownicy pobliskich biur i liczni przechodnie.
   O atrakcyjności lokalizacji pasażu decyduje również jej łatwa dostępność – obecność dużych węzłów komunikacyjnych, wiele połączeń tramwajowych i autobusowych (tuż obok znajduje się przystanek komunikacji miejskiej) oraz ścieżki rowerowe sprawiają, że dotarcie tu z dowolnego miejsca Wrocławia jest szybkie i wygodne.
Prowadzenie biznesu w Pasażu Vena to  prestiż wynikający zarówno z jego umiejscowienia w sercu miasta, jak i unikatowej oprawy architektonicznej, jaką tworzy zabudowa.

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT.
W ofercie posiadamy lokale o różnym metrażu.
Nie pobieramy prowizji od Kupującego

Zapraszam

WRONIERUCHOMOŚCI
Doradca d/s Nieruchomości
Iwona Ciemierzewska
te: 730 170 222

W naszym biurze otrzymasz wszelką pomoc w całym procesie zakupu nieruchomości- począwszy od usług związanych z czynnościami prawnymi (akt notarialny w sprawdzonej i przyjaznej Kancelarii Notarialnej) poprzez zbadanie zdolności oraz pomoc w uzyskaniu kredytu.

NOTA PRAWNA:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych K.C

Szczegółowe informacje

Metraż: 156.83 m Powierzchnia: 156.83 m

Dane techniczne

Kontakty

Iwona CiemierzewskaWyświetlanie wszystkich moich ofert
Iwona to prawdziwa rakieta, która odnalazła swoją pasję w nieruchomościach. Jej motto to : "Śmiech i marzenia są sekretem lepszego życia". Iwona jest otwarta na ludzi i ich potrzeby .Posiada świetne umiejętności zarządzania kryzysowego, jednocześnie świecąc przykładem nienagannej kultury osobistej. Wiedza i szczerość w relacji z klientem to jej ogromne zalety, a jej kompetencje i doświadczenie strzegą bezpieczeństwa transakcji, które przeprowadza. Kiedy wymaga tego sytuacja nie zwleka i nie boi się wyłożyć kawę na ławę - znajdując tym sposobem wyjścia z najtrudniejszych sytuacji.
Kontakt Iwona Ciemierzewska