Mieszkanie | Kamienica | 62m2 | Pod inwestycje !!! Sprzedaż Apartamentu

Tadeusza Kościuszki

Doskonała inwestycja !!! Oferta na wyłączność!

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania w stylowej kamienicy w centrum Środy Śląskiej!

Mieszkanie znajduje się na 2 kondygnacji, składa się z 3 pokoi i ma łączną powierzchnię 62.1 m2. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5.70m2.

Kamienica jest bardzo zadbana, po gruntownym remoncie, odmalowana, z wymienionym dachem. Wejście do klatki schodowej jest zamknięte i zabezpieczone domofonem. Lokal usytuowany jest na ul. Tadeusza Kościuszki.

Mieszkanie jest bardzo ciepłe i wyróżnia się niskimi kosztami administracyjnymi, w wys. 130zł/m-c. Pozostałe opłaty dotyczą prądu oraz ogrzewania wg zużycia.
Przyłącze gazu jest doprowadzone do budynku z możliwością bezpośredniego przyłączenia do lokalu.

Mieszkanie obecnie składa się salonu z aneksem kuchennym, pokoju dziecięcego, przestrzennego salonu/sypialni, łazienki z WC oraz korytarza z dużą szafą w zabudowie, sprzedawane razem z wyposażeniem i meblami.

Mieszkanie ogrzewane jest nowoczesnym piecem na pellet, umieszczonym w piwnicy, sterowanym elektronicznie z mieszkania.
Piwnica jest zadbana, bardzo sucha i czysta.

Do mieszkania przynależy także dzierżawione od gminy zadbane pomieszczenie gospodarcze (obowiązuje niewielka opłata roczna), z możliwością przeniesienia najmu na nowego właściciela.

Mieszkanie jest świetnym miejscem do zamieszkania dla całej rodziny ale również jest doskonałą inwestycją dla inwestora !!!
Dlaczego?
Istnieje możliwość, przy niewielkich kosztach, wydzielenia z tego lokalu dwóch niezależnych kawalerek o pow. ok 30m2, każda z własną łazienką z WC.

Zapraszam na prezentację mieszkania!

Rafał Rybacki

Szczegółowe informacje

Metraż: 67.8 m Powierzchnia: 67.8 m Pokoje: 3 Rok wybudowania: 1920

Dane techniczne

Kontakty

Kontakt Rafał Rybacki